Aplankykite mūsų kliniką
Savanorių pr. 273, Kaunas
Darbo laikas
I-IV: 08:00 - 19:00 / V: 08:00 - 17:00

Visuomenėje vis dar labai dažnai maišomi limfodrenažinis ir anticeliulitinis masažai. Kuo skiriasi, ir kada koks masažas taikomas?

Limfrodrenažinis masažas gali būti taikomas profilaktiniais tikslais, esant tam tikroms ligoms (onkologinės ligos, limfoedemos, pooperacinis laikas) arba siekiant pagerinti estetinį kūno vaizdą (ypač mažinant poodinį paburkimą). Tačiau svarbu atskirti, jog siekiant sumažinti celiulito sukeliamą vaizdą, limfodrenažo procedūros gali būti taikoma tik kaip viena iš sudedamųjų gydymo dalių. Todėl, kad jo metu tik išjudinamos audinių skysčio sankaupos, tačiau nėra veikiamos pačios riebalinės ląstelės. Būtent todėl, jis atliekamas ramiais, ritmiškais, dažniausiai neskausmingais judesiais, nes rankomis stengiamasi atkartoti kūne esančių skysčių tekėjimo greitį.

Anticeliulitinio masažo metu, intensyviai ir dažniausiai skausmingai masažuojamos pasirinktos zonos, siekiant maksimaliai aktyvinti kraujotaką ir skatinti riebalinių ląstelių "degimą".

Todėl renkantis Jums aktualiausią procedūrą, pirmiausia reikia įvertinti savo poreikius bei lūkesčius, jog gautumėte geriausią efektą