Aplankykite mūsų kliniką
Savanorių pr. 273, Kaunas
Darbo laikas
I-IV: 08:00 - 19:00 / V: 08:00 - 17:00

Mes siūlome

Integruojant moderniausius fizioterapijos aparatus į kineziterapinį gydymą, galima pasiekti greitą ir efektyvų skausmo gydymo ir judesio grąžinimo rezultatą. Siūlome tik sertifikuotas ir patikrintas fizioterapijos gydymo sistemas: stuburo tempimą, lazerio terapiją ir kombinuotą elektrostimuliacijos ir masažo terapiją, magneto terapiją.

Mes siekiame

Jog mūsų ramioje ir jaukioje klinikoje pacientas patirtų malonias skausmo mažinimo procedūras, jaustųsi saugus ir rūpimas. Mūsų aukštos kvalifikacijos kineziterapeutų komanda padedės sumažinti skausmą, atkurti fiziologinį sąnarių paslankumą.

Išsamiai įvertinę jūsų problemą, mes jums pateiksime

  • Jūsų problemos kineziterapinę diagnozę
  • Kineziterapinio gydymo planą
  • Profilaktines priemones.

Kiekvienai būklei gydyti naudojame įvairius metodus ir įrangą, įskaitant

Kineziterapija - nesvarbu, ar atsigaunate po operacijos, ar po traumos, mūsų kineziterapeutai parenka specialias gydomųjų pratimų programas.

Manualinė terapija- sąnarių manipuliacija ir mobilizavimas, specifinė minkštųjų audinių mobilizacija ir miofascialinis atpalaidavimas.

Gydomieji masažai - Mūsų klinikoje atliekami individualiai parenkami gydomieji nugaros, viso kūno ir limfodrenažiniai masažai. Masažo metu yra atliekami tempimo, atpalaidavimo judesiai, mobilizacinės technikos kas padeda pasiektį efektyvesnį ir greitesnį gydymo rezultatą.

Fizioterapija - klinikoje turime didelio dažnio Stimawell elekrostimuliacijos ir masažo sistemą, stuburo tempimo Tesi ComfoTrac Duo sistema, PMT Qs magneto terapijos, ITO IV kartos lazerio ir INDIBA® ACTIV CT8 aparatus.