Aplankykite mūsų kliniką
Savanorių pr. 273, Kaunas
Darbo laikas
I-IV: 08:00 - 19:00 / V: 08:00 - 17:00

Mes siūlome

Integruojant moderniausius fizioterapijos aparatus į kineziterapinį gydymą, galima pasiekti greitą ir efektyvų skausmo gydymo ir judesio grąžinimo rezultatą. Siūlome tik sertifikuotas ir patikrintas fizioterapijos gydymo sistemas.

Mes siekiame

Jog mūsų ramioje ir jaukioje klinikoje pacientas patirtų malonias skausmo mažinimo procedūras, jaustųsi saugus ir rūpimas. Mūsų aukštos kvalifikacijos kineziterapeutų komanda padedės sumažinti skausmą, atkurti fiziologinį sąnarių paslankumą.

Išsamiai įvertinę jūsų problemą, mes jums pateiksime

  • Jūsų problemos kineziterapinę diagnozę
  • Kineziterapinio gydymo planą
  • Profilaktines priemones

Kiekvienai būklei gydyti naudojame įvairius metodus ir įrangą, įskaitant

Kineziterapija - nesvarbu, ar atsigaunate po operacijos, ar po traumos, mūsų kineziterapeutai parenka specialias gydomųjų pratimų programas.

Manualinė terapija- sąnarių manipuliacija ir mobilizavimas, specifinė minkštųjų audinių mobilizacija ir miofascialinis atpalaidavimas.

Gydomieji masažai - klinikoje atliekami individualiai parenkami gydomieji nugaros ir viso kūno masažai. Masažo metu yra atliekami tempimo, atpalaidavimo judesiai, mobilizacinės technikos kas padeda pasiektį efektyvesnį ir greitesnį gydymo rezultatą.

Manualinis limfodrenažinis masažas - procedūra, kurios metu suaktyvinama limfos tėkmė visame kūne ar pasirinktoje kūno vietoje. Tai yra neskausmigas masažas, atliekamas rankomis, skirtas gydymui ir profilaktikai.

Nėščiųjų masažas - kaip ir paprastas gydomasis masažas yra skirtas atpalaiduoti, sumažinti įtampą, skausmą ir tinimą nėštumo metu. Masažas atliekamas neskausmingais, ramiais judesiais, patogiai gulint ant šono.

Fizioterapija - klinikoje turime didelio dažnio StimaWELL® elekrostimuliacijos ir masažo sistemą, stuburo dekompresijos Tesi® ComfoTrac Duo sistemą, PMT Qs magneto terapijos, ITO IV kartos didelio galingumo lazerio terapijos ir radijo dažnio INDIBA® ACTIV CT8 aparatus.