Aplankykite mūsų kliniką
Savanorių pr. 273, Kaunas
Darbo laikas
I-IV: 08:00 - 19:00 / V: 08:00 - 17:00

INDIBA® ACTIV CT8 :

Radijo dažnių procedūra, skirta skausmui mažinti ir natūralų organizmo atsigavimą pagreitinti. INDIBA yra pasaulinė radijo dažnių terapijos lyderė. Šios technologijos veikimas patvirtintas moksliniais ir klinikiniais tyrimais.

Prietaisas generuoja saugią, neskausmingą elektromagnetinę bangą, kuri įneša į kūną energiją. Tai sukelia biologinį stimuliavimą ir šiluminį efektą, kuris papildo jūsų atsigavimą ir gali pagerinti rezultatus po pirmojo gydymo.

Išsamus mokslinis tyrimas įrodo, kad 448 khz yra optimalus dažnis, leidžiantis pasiekti geriausius šiandieninius gydymo rezultatus:

  • Raumenų ir sąnarių gydymas.
  • Odos išvaizdos gerinimas.
  • Reabilitaciją

 

INDIBA IR REABILITACIJA :

Traumos gydymas gali prasidėti iškart po sužalojim. INDIBA terapija sumažinta skausmą, patinimą ir pagreitina atsigavimą.

Sergant lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip artritas, INDIBA® padeda sumažinti skausmą ir pagerinti funkciją. Jei kenčiate nuo lėtinio nugaros skausmo, INDIBA gali padėti nuolat valdyti šią būklę, sumažindama skausmą, panaikinti simptomus ir pagerinti gyvenimo kokybę.

Manome, kad svarbiausias kineziterapeuto įrankis – rankos. Savo rankomis galime atlikti puikias manualines terapijas, pritaikyti įvairias technikas. Mes norime pagerinti kiekvieno gydymo rezultatus, derindami manualinę terapiją su INDIBA technologija. Šių dviejų puikių priemonių derinys paskatins audinių atstatymą, pagreitins atsigavimą po traumų ir sumažins skausmą, tuo pačiu mažindamas uždegimą.

INDIBA® ACTIV terapijos privalumai:

Tai saugi, neinvazinė, neskausminga ir jokio šalutinio poveikio nesukelianti procedūra. 448kHz dažnio bangų terapijos privalumai lyginant su kitomis alternatyviomis terapijos rūšimis - ypač greitai juntamas poveikis ir ženkliai sutrumpėjęs atsistatymo laikotarpis. Bendradarbiaujant su garsiais pasaulio universitetais, ligoninėmis ir tyrimų centrais moksliniais tyrimais patvirtintas teigiamas poveikis kraujotakai, ląstelių aktyvumui, nuskausminantis ir priešuždegiminis efektas. Šį terapijos metodą galima taikyti ir lėtinės ir ūmios fazės metu.