Aplankykite mūsų kliniką
Savanorių pr. 273, Kaunas
Darbo laikas
I-IV: 08:00 - 19:00 / V: 08:00 - 17:00

3 mėnesių trukmės VASAROS ONLINE KINEZITERAPIJOS PROGRAMA

Nuo birželio 5d startuojame su 3mėnesių trukmės VASAROS ONLINE KINEZITERAPIJOS PROGRAMA, kurios metu vyks ONLINE KINEZITERAPINIAI UŽSIĖMIMAI bei paskaitos įvairiomis temomis.

Vasara yra toks metas, kuomet daugelio iš mūsų rutina griūna. Vis daugiau laiko norime praleisti lauke, atostogaujame, ko pasekoje sunkiau išlaikyti ir judėjimo rutiną, nebesinori laiko leisti salėse. Ką jau kalbėti apie ilgos trukmės mankštas. O ką daryti jei vis tiek norisi rūpintis savimi, gera savo savijauta? Ką daryti jei norisi kažkokių pokyčių kūne?

Pokyčiai reikalauja laiko, o 3 mėnesiai yra tas laiko tarpas po kurio gali išvysti akivaizdžius rezultatus. Ir nevisi pokyčiai reikalauja ilgo darbo. Tam tikrus dalykus galime pakeisti tiesiog įterpę naujus įpročius savo dienos rūtinoje, išnaudojant pasivaikščiojimą, gulėjimą pliaže, laiką lėktuve.

Taigi, kas mūsų laukia šiuos tris mėnesius?

Birželis – kvėpavimo mėnesis. Kalbėsime apie kvėpavimo organų sistemą, kvėpavimo bei laikysenos sąsajas, ryšį su vidaus organų sveikata, emocijomis. Aptarsime kokias kvėpavimo technikas taikyti kasdien, kokias norint pasiekti konkrečių tikslų.

Liepa – sveikos pėdos mėnesis. Aptarsime pėdos funkciją, jos sąsają su kelio, klubo, nugaros sveikata, eisena. Išmoksime, kaip atstatyti pėdos funkciją

Rugpjūtis –  stuburo mėnesis (kaklas, krūtinė, juosmuo). Išsiaiškinsime kokios stuburo sąsajos yra su kitomis kūno dalimis bei tarpusavyje. Kurios zonos yra prioritetinės norint kuo labiau išlaikyti stuburą sveiką arba ką daryti jei jau jaučiame diskomfortą kakle, tarpumentyje, juosmeninėje dalyje.

Kaip viskas atrodys?

🍀PASKAITA. Pirmąją mėnesio savaitę vyks 1,5 valandos trukmės ONLINE paskaita to mėnesio tema. Paskaitos įrašas bus prieinamas mėnesį. Iš viso vyks 3 paskaitos.

🍀SPECIALŪS KOREGUOJANTYS PRATIMAI. Kiekvieną savaitę bus įkelti trumpi koreguojantys pratimai, kuriuos galėsite atlikti bet kur ir bet kada. Aptarsime kokius pratimus galite atlikti ėjimo metu, gulint pliaže, ilgoje kelionėje, kurie nereikalauja jokios specialios įrangos. Pratimai bus susiję su mėnesio tema.

🍀MANKŠTOS. Tiems, kas nori daugiau, bus įkeltos trumpos, nesudėtingos, visą kūną apimančios mankštos, kurias nesudėtinga bus atlikti visur, kurios nereikalaus specialios įrangos. Visų pratimų atlikimo technikos bus detaliai paaiškintos

🍀KLAUSIMAI/ATSAKYMAI. Visus tris mėnesius, bus galimybė klausti kas neaišku. O gale mėnesio turėsime ONLINE susitikimą, kurio metu detaliau paaiškinsiu apie Jums iškilusius klausimus, galėsite tiesiogiai klausimus užduoti.

Greta: Žmogaus kūnas yra sudėtinga bei įdomi sistema, todėl nesinorėtų pratimų skirti tik kaklui ar nugarai. Noriu, kad mano mankštos apimtų visą kūną, balansuotų jį, iš naujo įjungtų mažai naudojamus raumenis. Būtent dėl to, mankštos metu treniruosime visą kūną: nugarą, kaklą, pečių lanką, dubens dugno raumenis, atliksime kvėpavimo bei pusiausvyros lavinimo pratimus, bandysime pajausti kūną, koreguoti jį teisinga linkme bei pajausti, kad judėjimas vėl gali būti lengvas ir be skausmo. O kad išjudintumėm tikrai visus kūno raumenis, atliksime ir specializuotas mankštas, kaip pavyzdys, visą treniruotę skirsime tik savo pamirštoms pėdoms, juk yra sakoma, kad visą žmogaus kūną galime gydyti gydant pėdas , tai kodėl nepabandyti?

📌Kiekvienas koreguojantis pratimas užims iki 5 minučių ir nereikalaus jokių priemonių;

📌Kineziterapijos užsiėmimai vyks uždaroje FACEBOOK grupėje, visi pratimų, mankštų įrašai ir paskaitos liks visus 3 mėnesius, todėl nespėjus prisijungti ONLINE visuomet galėsite atsisukti įrašą (iš viso per mėnesį 1 paskaita, 10 specializuotų pratimų įrašų, 1 valandos trukmės mankšta susijusi su mėnesio tema, 4-5 viso kūno mankštų įrašų, 1-2 live transliacijos atsakant į Jūsų klausimus);

📌Užsiėmimų įrašai bus įkelti pirmadieniais-penktadieniais 8:00.

📌Paskaitų bei ONLINE susitikimų diena bei valanda bus sprendžiama balsavimu FACEBOOK grupėje;

📌 Mėnesio abonemento kaina – 60 eur. Mokant iš karto už 3 mėnesius: 150eur.

📌Norint dalyvauti tik paskaitoje, vienos paskaitos kaina 30 eur. Jeigu neturėsite galimybės paskaitos žiūrėti tiesiogiai, bus galimybė pažiūrėti įrašą.

📌Prie grupės galima prisijungti bet kada, tačiau jei bus praėjęs mėnesis, nebus galimybės matyti praėjusio mėnesio paskaitos;

📌Būtina registracija el. Paštu info@skklinika.lt nurodant savo vardą, pavardę, el. pašto adresą bei FB profilio nuorodą. Registracija patvirtinama atlikus pavedimą;

📌 Pavedimą atlikti: UAB Savanorių kineziterapijos klinika LT337300010166176176

Pavedimo paskirtis: ONLINE VASARA

SVARBU: Atlikus apmokėjimą prašome atsiųsti apmokėjimo kopiją el paštu: info@skklinika.lt

Dėl detalesnės informacijos, registracijos ar kilus klausimams galite kreiptis info@skklinika.lt

Pasirūpinkime savimi kartu.